news%2Fkompanii%2Fu-donetsk%D1%96i-oblast%D1%96-zapustili-nov%D1%96-sezonn%D1%96-reisi
931

Украина

Подрубрики будут тут
 

У Донецькій області запустили нові сезонні рейси

Перевізники, які раніше слідували до Донецька, закоротили маршрути до найближчих українських блок-постів в Артемівську та Волновасі. Про це RBN розповіли в ОПАС «Східні автовокзали».

Це такі рейси як Артемівськ-Бердянськ, Артемівськ-Кривий Ріг, Артемівськ-Запоріжжя, Артемівськ-Дніпропетровськ. Через Волноваху слідують рейси з Артемівська в Маріупольському та Красноармійському напрямку. Також з Волновахи можна виїхати в Бердянськ, Слов'янськ, Москву. Між автостанціями в Артемівську та Волновасі також курсують автобуси. Як коментують перевізники, пасажири доїжджають до пропускних пунктів, проходять контроль, і далі є можливість скористатися перевізниками, що працюють вже на території «ДНР».

Пропускний пункт в Георгіївці (курахівський напрямок) як і раніше закритий.

У ОПАС «Східні автостанції» розповідають, що українські перевізники відкрили ряд сезонних рейсів з Донецької області в південному напрямку. Так з Красного Лиману та Курахово почали курсувати автобуси до Одеси. Зі Слов'янська відкриті рейси на Херсон. Курсують рейси Краматорськ-Щурово, Слов'янськ-Святогірськ. Є плани по запуску рейсу Маріуполь-Щурово. Узбережжя Азовського моря покривають рейси сполученням Артемівськ-Бердянськ (вони слідують через Мєлєкіно, Урзуф)

Оператор автобусних станцій «Східні автовокзали» об'єднує 18 автовокзалів і автостанцій Донецької області (на підконтрольній України території).