press%2Fm%D1%96zhnarodnii-tur-salon-uitt-%C2%ABukra%D1%97na-2010%C2%BB-rozma%D1%97ttya-propozits%D1%96i-z-usogo-sv%D1%96tu-ta-dostoine-pr
931

Украина

Подрубрики будут тут
 

Пресс-релизы / добавить пресс-релиз /

Міжнародний Тур салон UITT «Україна 2010» - розмаїття пропозицій з усього світу та достойне представлення вітчизняного туристичного продукту.

17 Міжнародний туристичний салон «Україна 2010» це демонстрація сучасних трендів світового туризму. Приємним є той факт, що світові тенденції складаються на користь розвитку вітчизняної  туристичної галузі. Головним чинником такого стану справ є загальна увага до України, як до країни, що приймає фінал футбольного ЄВРО 2012. слід зазначити , що вітчизняна туристична галузь вчасно намагається використати нові умови – Міністерство культури та туризму України  та Державна служба туризму і курортів суттєво активізували участь країни у 17-му міжнародному тур салоні.  Стенд України на виставці 2010 був значно більшим за розмірами, креативнішим у виконанні та змістовнішим за пропозиціями, порівняно з попередніми роками. Наразі це була окрема спеціалізована  експозиція – «Зустрінемось в Україні». Вперше за багато років тут були представлені усі без винятку області країни, а не лише традиційні туристичні регіони, а також міста Київ і Севастополь.

Головною «фішкою»  виставки і секретом її успіху  протягом багатьох років є вдале поєднанняпропозицій компаній вітчизняної індустрії відпочинку з високоякісним міжнародним  туристичним продуктом, представленим на тур салоні «Україна».

Саме таке розмаїття  країн, регіонів, маршрутів та курортів, що доповнюють один одного, а не конкурують між собою, є головною причиною популярності та постійного прогресу цього виставкового проекту.  

Туроператор «Імперіал тревел» мав змогу  брати участь в цьому Міжнародному турсалоні Україна 2010, який відбувся  з 6 по 8 жовтня 2010 у Києві, та  пропонувати  свої напрямки та тури до Іспаніі, Індонезіі, Туречинни, Тайланду, України и отримав за це  Диплом  про високу якість повного спектру туристичних послуг, представлених на виставці. Ці тури Ви можете бронювати за допомогою on-line бронювання http://www.imperialtravel.biz/searchtours.

З повагою до Вас, туроператор «Імперіал Тревел»

Київ вул. Ярославська б. 39в оф.23
Тел. + 38 044 239 17 56
e-mail: travel@imperialtravel.biz
http://imperial.gorod.dn.ua

Рубрики каталога: 
туризм и спорт
Рубрики каталога: 
гостиницы, отели