taxonomy%2Fterm%2F4156
931

Украина

Подрубрики будут тут
 

квартири

Ринок нерухомості в Києві розширюється

Ринок нерухомості в столиці України набирає обертів. На кінець перших двох кварталів поточного року місто надало на продаж 180 житлових комплексів. На початок року їх було менше. Тільки за останні місяці додалося ще 16 закінчених проектів житлових багатоповерхівок. Про це заявляє консалтингова компанія City Development Solution.
Відповідно до проведеного дослідження на ринок первинної нерухомості в основній частині були виставлені квартири економ і комфорт класу. Тенденція більшого попиту на такі пропозиції все ще збереглася.

Теги: 
Теги: 
Теги: 
Теги: 
Теги: 

Українці десятками тисяч пропадають з черг на квартири

З мільйона чоловік, що стоять в чергу на отримання квартири від держави, в оновлений список потрапила тільки чверть - 250 тис. Такі результати оптимізації списку черговиків, проведеного за завданням Кабінету міністрів, повідомляє SV-Development .

За інформацією чиновників з Міністерства регіонального розвитку та будівництва, 330 тис. осіб вибули з черги, бо не проходили щорічну перереєстрацію.

Ще 143 тис. осіб зняли з обліку у зв'язку з переїздом, отриманням квартири на підприємстві, зміною складу сім'ї та іншими подібними причинами.

Однак за пропажу ще 280 тис.

Теги: 
RSS-материал