taxonomy%2Fterm%2F4419
931

Украина

Подрубрики будут тут
 

ціна

Ринок нерухомості в Києві розширюється

Ринок нерухомості в столиці України набирає обертів. На кінець перших двох кварталів поточного року місто надало на продаж 180 житлових комплексів. На початок року їх було менше. Тільки за останні місяці додалося ще 16 закінчених проектів житлових багатоповерхівок. Про це заявляє консалтингова компанія City Development Solution.
Відповідно до проведеного дослідження на ринок первинної нерухомості в основній частині були виставлені квартири економ і комфорт класу. Тенденція більшого попиту на такі пропозиції все ще збереглася.

Теги: 
Теги: 
Теги: 
Теги: 
Теги: 

Ціни на золото стабілізувалися

Золото на спотовому ринку в середу, 13 серпня, торгується в діапазоні 1306,00 - 1311,10 дол. / тр. унція. Станом на 14:00 EET ціна дорогоцінного металу зафіксувалася на рівні 1307,60 дол. / тр. унція.
Ф'ючерси на серпень на біржі СОМЕХ знаходяться на позначці 1309,20 дол. / тр. унція, на жовтень - на 1310,00 дол. / тр. унцію. Так звані «ранкові» ціни на ринку дорогоцінних металів в Лондоні склали 1309,25 дол. / тр. унція проти «вечірніх» 1315,75 дол. / тр.

Теги: 
Теги: 
Теги: 

Україна знову хоче «відкачувати» газ

Тристоронні переговори по газу ЄС-Україна-Росія продовжаться в середині вересня. Європейська комісія виступає посередником на ділових переговорах партнерів, однак на сьогоднішній день поки ніяких змін не відбулося. Головним питанням досі залишається заборгованість «Нафтогазу» перед «Газпромом» і ціна палива. Для ЄС рішення даного конфлікту доцільно з точки зору енергетичної безпеки. Транзит газу до Європи йде через ГТС України, тому ЄК робить все можливе, щоб уникнути проблем з поставками в свої країни.

Теги: 
Теги: 
Теги: 
Теги: 
Теги: 
Теги: 
RSS-материал